ANKARA : A.Kadir Geylani Caddesi 1240 Sok. No:2/E Fatih İş Merkezi Ostim Yenimahalle

İSTANBUL : İkitelli OSB Mahallesi Eski Turgut Özal Caddesi No:27/A Başakşehir

+90 312 386 02 07

+90 553 746 48 48

+90 541 396 31 50

 

Hakkımızda

LOJİNET YURT İÇİ TAŞIMACILIK HİZMETLERİ

Lojistikte Net LOJİNET

Bölgesinin en iyisi olma yolunda adım adım ilerleyen Lojinet Kargo firmamız, taşımacılık sektöründe faaliyetlerine başladığı günden bu yana müşteri memnuniyetini merkeze alan profesyonel faaliyetleri ile her geçen gün daha da popüler olmaya ve müşterilerimiz tarafından tercih edilmeye devam etmektedir. Şehirler arası taşımacılıkta da geniş araç filosunda yer alan son model kamyonlar ile hizmet veren firmamız, sektörde en güvenilir ve en kaliteli hizmet veren firmalar arasında gösterilmektedir.

Deneyimli ve güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş çalışanlarımız ile görev aldığımız tüm işlerde elinden gelenin en iyisini ortaya koymaya özen gösteren firmamız, taşınma faaliyetlerinin en başından en sonuna kadar sorumluluk bilinci ile hareket etmektedir. Bu yüzden şirketimizin müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetleri taşımacılık sektöründe her geçen gün daha popüler bir hale gelmektedir.

Uygun Fiyatlı Taşımacılık Hizmetleri

Kurulduğu günden bu yana her zaman müşteri memnuniyeti sağlayacak fiyat politikası uygulayan firmamız, taşımacılık sektöründe yüksek fiyat talep eden firmaların aksine her işin niteliği ve durumuna göre müşterilerimize en uygun ve cazip fiyatları sunmaktadır. Bu nedenle Nakliyat firması arayışında olan müşterilerimiz bütçelerine göre hizmet almak istediklerinde firmamızdan yararlanabilecekleri gibi işverenler de en ekonomik şekilde taşınma işlemlerini sonuçlandırabilme imkanına sahip olabilmektedir.

Her zaman en uygun fiyat garantisi ile hareket eden firmamız, kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş profesyonel çalışanlarımız ile taşımacılık ve nakliyat sektöründe şu hizmetleri en güvenilir ve hızlı bir şekilde yerine getirmektedir:

  • Fuar organizasyonları
  • Şehirler arası taşımacılık
  • Sigortalı nakliyat
  • Parça eşya taşımacılığı
  • Eşya depolama hizmeti

Müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetlerinden taviz vermeyen Lojinet Kargo şirketimizin deneyimli çalışanları görev aldıkları tüm bu işlemlerde üzerine düşen sorumlulukları büyük bir titizlik ve özenle yerine getirmektedir. Müşterilerimiz güncel fiyatlarımız hakkında detaylı bilgileri destek hatlarımızı öğrenebilirler.

ostimnakliye – parsiyeltaşımacılık – ankaraistanbul – ankaraizmir – ankarakargo – ostimkargo – ostimistanbul – ostimizmir – ostimambar – ankaraambar – ankaralimant – taşımacılık – ankarakörfez – ankarakonya – ankaraeskişehir – ankarakitap – ankaraambarlı – izmirserbestbölge – ambarlıankara – ankaradüzce – ankaraadapazarı – ankaradiyarbakır – ankaralojistikdepolama