ANKARA : A.Kadir Geylani Caddesi 1240 Sok. No:2/E Fatih İş Merkezi Ostim Yenimahalle

İSTANBUL : İkitelli OSB Mahallesi Eski Turgut Özal Caddesi No:27/A Başakşehir

+90 312 386 02 07

+90 553 746 48 48

+90 541 396 31 50

 

Hizmetler

Neler yapıyoruz

initial image

Yurtiçi ve şehiriçi taşımacılık

Yurtiçinde çalıştığımız bölgelerde (Marmara, Ege Bölgesi, İç Anadolu bölgesi, Güneydoğu Anadolu Bölgesi, Akdeniz Bölgesi) donanımlı sürücü ve personelimiz ile en hassas ve değerli ürünlerinizin taşımacılığını en etkin, güvenli ve ekonomik koşullarda yapıyoruz. Komple kamyon taşımacılığı hizmetimiz ile hem şehir içi hem de şejirler arası sevkiyatlarımızda önemli maliyet avantajları elde edebilirsiniz. Yurtiçi taşımacılık,  ham / ara madde çıkış noktasından üretim sahasına taşıma, nihai ürünlerin depo sahasına aktarılması, paketleme, paket açma, etiketleme, kalite kontrol, sipariş hazırlama, müşteri sevkiyatları, dağıtım, müşterilerinizden tahsilat tüm işlem ve operasyonları sizin adınıza gerçekleştirir, yöetir, raporlarız. Siz sadece işinize odaklarınırsınız.

komple ve parsiyel taşımacılık

Şirketimiz müşterilerimizin her türlü ambarlarını koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla uygun koşullar ve fiyatları, istenilen her bölgeye yurt çapına yayılmış acenta ağıyla direkt veya da aktarmalı olarak en kısa zamanda ve en güvenli olarak ulaştırabilmektedir. Şirketimizi müşterilerimiz isteği doğrultusunda bir aracı komle doldurma sureti ile sevk edeceği ürünleri yine müşterimizin belirlediği depo, antrepo, fabrika vb. yerlerden direkt olarak aktarma yapmaksızın müşteri irsaliyesindeki belirtilen adrese teslim edilir.

Türkiye’nin heryerine parsiyel kargo sevkiyatlarını da yapmaktayız. İstenilen yerden istenilen zamanda malzemeleriniz alınır ve sigortalı bir şekilde teslim edilmektedir. Tecrübeli ve güvenilir ekibimizle her zaman hizmetinizdeyiz.

initial image
initial image

Lojistik hizmetleri

Atan rekabet global pazarlarda yer alma hedefleri şirketlerin ana işlerine odaklanmalarına yol açmıştır. ana işlerin dışında kalan fakat rekabette belirleyici öneme sahip tedarik zinciri yönetimi bu konuda uzman firmaların doğmasına neden olmuştur. Uzmanlaşmış ölçek ekonomisinden yaralanan lojistik altyapısına ve bilgi teknolojilerine yatırım yapmış laojistik hizmet sağlayıcılar tarafından esnek ve verimli tedarik zinciri yönetimini hedefleyen firmalar dış kaynak kullanımına yönlenilmektedir. Firmalara lojistik hizmetleri, malzeme depodan çıkmadan sigortanının yaptırılması, malzemenin çıkış noktasından varış noktasına kadar takibi, malzemenin depolarda elleçme yapılarak istenilen kısmının çekilmesinin sağlanması vesaiklerin takibinin yapılması, malzemelerin yurtiçi ve dahili dağıtımının yapılmasını organize etmek, tüm işlemlerin tek merkezden koordineli bir çalışma yapılarak bitirilmesi , Firmalara düzenli oalrak sözlü ve yazılı raporlama yapılması, İşlemleri biten evrakların firmaya derhal ulaştırılması , tedarik zinciri yönetimi, Profosyonel bir yazılım desteğiyle her türlü katma değer sağlayan hizmetler, yükleme boşaltma hizmetleri, Paketleme, etiketlme ve koli birleştirme hizmetleri, Palet bozma yeniden ambalajlama ve manipülasyon hizmetleri.

depolama hizmeti

LOJİNET KARGO uzun yıllardır edinmiş olduğu tecrübe ve uzmanlığıyla; toplam 1000 m² depolama alanı ile temiz, güvenli ve ekonomik çözümler sunarak depolama hizmeti sunmaktadır.

initial image
initial image

Ekspres kargo

 TÜRKİYENİN HER YERİNERİNE kargo sevkiyatlarınız istenilen yerden, istenilen zamanda alınarak, sigortalı bir şekilde ve aynı gün içerisinde teslim edilmektedir. Tecrübeli ve güvenilir ekibimizle herzaman hizmetinizdeyiz.

komple kargo

Hergün Ankara / İstanbul ve İstanbul / Ankara arası kargo sevkiyatlarımızın yanı sıra Türkiye’nin heryerine komple kargo sevkiyatlarını da yapmaktayız. İstenilen yerden istenilen zamanda malzemeleriniz alınır ve sigortalı bir şekilde teslim edilmektedir. Tecrübeli ve güvenilir ekibimizle herzaman hizmetinizdeyiz.

initial image

Ankara – İstanbul ve İstanbul – Ankara
Arası Liman Müdürlükleri

Atatürk ve İstanbul Havalimanı
Antrepo Teslimleri

ostimnakliye – parsiyeltaşımacılık – ankaraistanbul – ankaraizmir – ankarakargo – ostimkargo – ostimistanbul – ostimizmir – ostimambar – ankaraambar – ankaralimant – taşımacılık – ankarakörfez – ankarakonya – ankaraeskişehir – ankarakitap – ankaraambarlı – izmirserbestbölge – ambarlıankara – ankaradüzce – ankaraadapazarı – ankaradiyarbakır – ankaralojistikdepolama